قبل از اینکه وارد موضوع اصلی) سالگرد فاجعه سال 90 ) شوم بیاد دارم در همان سالی که فرقه رجوی سرمایه گذاری احمقانه ای بر روی حفاظت آمریکا و ماندن در عراق کرده بود، به یکی از دوستانم که در یک یگان بودیم گفتم که اوضاع خراب است و باید روزی با لباس شخصی این قرارگاه و اشرف و کل عراق را ترک کنیم و برای سازمان جای ماندن در عراق نیست و به نوعی می دانستم که رجوی آش دهان سوزی برای ماترتیب داده و به دوستم رساندم که خودش فکر خودش را بکند. در همان زمانرجوی با پیامهای صوتی نفرات را ترغیب می کرد در اشرف بمانند و آن را همانند جان خود می دانست،اما از خودش خبری نبود!!. حادثه 19 فروردین بعد از خارج شدن از لیست تروریستی سر برآورد فاجعه غم انگیزی  که سران از آن خبر داشتند اما برای صحنه آرایی و مظلوم نمایی به قیمت جان اعضاء به هیچکس اطلاع ندادند که موضوع از چه قرار است. طبیعی است دولت عراق بعلت قانون و اجرای حاکمیت، مسئول نظارت و اعمال قوانین داخلی خود در قبال شهروندان خود است ولی فرقه رجوی بعلت خصایص فرقه ای و تروریستی گوشش به اینها بدهکار نبود وهنگامی که ارتش عراق به اشرف آمد تا با مصالحه بر اردوگاه اشرف نظارت کند، مریم قجر بهترین فرصت را دید همانند دروغ های دیگر مانند اینکه آذوقه و مایحتاج به اشرف نمی رسد که کتمان واقعیت بود، این بار با فرستادن نفرات جلوی ارتش عراق و تحریک آنان از این میدان همانند عملیات فروع که قتلگاه محسوب می شد، فرصت را مغتنم شمرده تا دولت را عراق را با فرض حمایت آمریکا مرعوب خود کند .اکنون و هنوز که هست بی بی مریم قجر می خواهد خون قربانیان این فاجعه را بخورد ، سوال این است چرا با وجود چندین ماه هشدار دولت عراق مبنی برتخلیه قسمت شمالی اردوگاه اشرف که مربوط به کشاورزان عراقی بود و یا هر دلیل دیگر، این خبر را به اطلاع افراد نرساند و شب حادثه نیروها را در اضلاع  اردوگاه اشرف مستقر و جلوی ارتش عراق فرستاد تا با هیاهو و ننه من غریبم خون آنها ریخته شود که رجوی بعد از نشان دادن پرچم سفید در جلوی ارتش آمریکا با رمالی سازش خود را با حفظ جان نیروها  مرتبط و توجیه کرد؟! سوال این است که چگونه من و سایر رفقایم می توانستیم تراژدی ماندن در عراق را حس کنیم ولی رجوی که توهم و ادعای زیادی داشت این پیش بینی که عراق جای ماندن بعد از سقوط صدام نبود را نکرد؟!

طلیعه آزادی عراق ,اشرف ,رجوی ,ارتش ,جلوی ,دولت ,جلوی ارتش ,ارتش عراق ,دولت عراق ,اردوگاه اشرف ,فرقه رجوی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر بیستم رئیس جمهور 99-98 وب فول رایگان بهترین مرجع دانلود بازی و نرم افزار نفس عمیق با بوی ...فرشته ..ها سایت تخصصی بازی و سرگرمی Kastom shop شماره خاله گنجه‌ی پشتیبان زیست‌بوم